Jsme Eura

Tisková a reklamní agentura, která usiluje o full servis pro svého zákazníka. Našim cílem je nabídnout kompletní portfolio ve vysoké kvalitě za slušnou cenu a na jednom místě. Od tiskovin přes grafiku, dtp a tvorbu webu až po zajištění veškerých reklamních předmětů.

OSOBNÍ PŘÍSTUP

Našich klientů si vážíme a budujeme s nimi dlouhodobé vztahy založené na vzájemné důvěře a spokojenosti. Při práci  klademe důraz na slušnost, vstřícnost a ohleduplnost vůči vašim požadavkům.

SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI

To by jste měli být Vy. Vždy se snažíme vyhovět jak přání zákazníka, tak požadavkům jeho klienta. Když se nám něco nezdá, poradíme. Protože úspěch klientů našich klientů je úspěch také náš.

ROVNOST ZAKÁZEK

Ke všem zakázkám přistupujeme stejně svědomitě bez ohledu na velikost zakázky. Jedna nebo tisíc vizitek? Naším cílem není dělat jen ty největší zakázky. Budujeme místo, kam se lidé rádi vrací.

TÝMOVÁ PRÁCE

Jedna z našich nejvyšších hodnot, které si možná ani nevšimnete. Každému zákazníkovi vždy na začátku spolupráce přiřadíme jednu produkční, která má v malíku všechny podrobnosti. Pod povrchem je ale synergická spolupráce širokého týmu, který komunikuje a pracuje na svých dílčích úkolech.

DŮSLEDNOST

Kvalitu vnímáme nejen v našich strojích, ale především v práci členů týmu. K zakázkám přistupujeme maximálně pečlivě a precizně. Vždy je potřeba si tedy promyslet požadavky na čas, který můžeme nad zakázkou strávit.

ROZVOJ

Nebojíme se výzev, protože právě ty nám umožňují jít dál a zíkávat nové zkušenosti. Zajímáme se aktivně o nové technologie, které zvyšují naši efektivitu a kvalitu. Být krůček před konkurencí, o to tady jde.